| alex951 a întrebat:

trebuie sa imi cumpar si eu niste casti noi pentru mp3 si as vrea ce casti imi recomandati sa coste in in jur de 30 lei (noi) si de unde as putea sa le cumpar

Răspuns Câştigător
| GRs a răspuns:

Cu 30 lei iti cumperi o pereche de casti normale de la orice magazin care vinde chestii de genul.Sau in Auschan, Winmarkt, Kaufland etc.De asemea gasesti si la magazinele de telefoane.Trebuie doar sa fii sigur ca se potriveste mufa castilor pentru mp3.