| edwardedward a întrebat:

FUNDAA. Salut! De ceva vreme nu imi mai merge sa descarc aplicatii de pe Magazin play, zice ca nu am destul spatiu pe dispozitiv, dar am...ce sa fac?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi noi ar trebui să GHICIM ce "dispozitiv"/telefon ai tu? rolling on the floor

Cel mai probabil, ai unul cu Android 4 ( sau superior ), la care aplicaţiile se instalează direct în memoria internă şi aceasta este mică/plină...

Toate cele bune.

| Cristi9025 a răspuns:

Poate aplicația are nevoie de mai mult spatiu decat ai in computer

| Cristi9025 a răspuns:

Unde e funda? Da funda la cineva ca sunt 3 raspunsuri!

| edwardedward explică (pentru Cristi9025):

Computer? ...si in plus am zis ca am spatiu, iar tu zici ca nu am.Nici n-ai inteles intrebarea...mai vrei si funda

| catalinadrag a răspuns:

Mai sterge din aplicatiile vechi

| Cristyan97 a răspuns:

Incearca sa mai dezinstalezi din aplicatile de care nu mai ai nevoie, poate nu ai destul spatiu.