| AlexandraVarga2000 a întrebat:

Buna tuturoor! Stie cineva un program cu care poti conecta telefonul la pc pentru a putea face transfer de date? ( Link va rog ) Cel mai rapid si corect raspuns primeste Fundaaa happy

3 răspunsuri:
| tunechi9191 a răspuns:

Depinde de telefon...

| alex01vasi a răspuns:

Pai pentru a face transfer de date din telefon in pc iti trebuie un cablu de date cu un capat pentru tel tau si un capat cu mufa USB

| AlexandraVarga2000 explică (pentru alex01vasi):

Chestia e urmatoare : telefonul meu e Nokia Asha 210, nu are cablu USB straight face In conluzie... Nu prea am cum sa-l conectez la pc... stiam de ceva program gen Bluetooth PC - telefon, daca stiti vreunul dati-mi link happy