| vasy1997 a întrebat:

Stie cineva cum pot face printscreen de pe lap-top? Cel mai rapid si corect raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| QuéBek a răspuns:

Apesi pe PrtSc si apesi CTRL + V in Paint happy

5 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Ai un buton pe prima linie a tastaturii dupa f12 "prtSc", intri in pagina la care vrei sa faci print apesi butonul, apoi intri in paint si dai click dreapta "paste" si vei avea acolo printrul.
Sper ca te-am ajutat!

| LTAA a răspuns:

Tasta PrtSc, apoi Ctrl + V in Paint.

| vladv26 a răspuns:

Langa f12 este un buton apesi pe el si dupa aia intri in paint apesi ctrl+v si ti so copiat imaginea

| Sheriarty a răspuns:

Poti face exact ca la pc, dar consider ca mai usor instalezi tu hyperdesktop. E un program care te ajuta sa faci print la tot ecranul sau doar la ce selectez + creeaza un link pentru imaginea respectiva.

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

La start la accesorii ar trebui sa ai "Instrument de decupare". Poti decupa si fac printscreen.