| VargaGabriel a întrebat:

Acum câteva zile mi-am luat un iPad tableta si nu stiu cum sa schimb limba! Va rog ajutor, este in limba Evraica si as vrea sa-l schimb macar in limba Engleza!

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Intri in configurari ( are o pictograma gri cu niște roti), apoi in stânga, la general ( are aceeași imagine) apoi la international ( este a treia chestie de jos) si apoi dai pe prima : limba. Si it alegi ce vrei tu. Dacă e cumpărat din România sigur are si româna. Succes. Funda?