| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Am achizitionat un Dell Venue Pro. Are windows 7.8
Problema este ca nu ma pot loga pe Microsoft Live si nu pot accesa Marketplace. Imi da eroare la internet.Internetul functioneaza.Am schimbat data si ora.I-am dat un reset si tot asa.A doua eroare fiind ca Microsoft nu este disponibil. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

7 a ramas fara suport oficial de la Microsoft si toate serviciile conexe au fost inchise.

| Another01 a răspuns (pentru Wr3nch):

In cazul acesta ce trebuie sa fac?

| Wr3nch a răspuns (pentru Another01):

In cazul asta pui un Windows mai nou, ideal 10 daca merge pe sistemul tau.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E windows 7 sau 8?

| Another01 a răspuns (pentru Wr3nch):

Este 7. Scuzati expresia de mai sus

| danutzu96 a răspuns:

De windows 7.8 nu am auzit...