| Larisa_3441 a întrebat:

Buna tuturor!
Am de facut un proiect la biologie pe care il fac la calculator.Pe aceea fisa, unde scrie ce trebuie sa facem la acel proiect, are un fel de model inconjurul textului vreau sa-mi infrumusetez proiectul.De unde as putea lua un astfel de program? un link sau un nume FUNDA

1 răspuns:
| StartingANewLife a răspuns:

Depinde cum faci proiectul, daca il faci in powerpoint sau in word. in word 2007, dai aspect pagina => borduri de pagina si iti alegi de acolo ce iti place(poti schimba forma bordurii, culoarea). daca ai word 2003 lucrurile stau cam la fel, cauta prin meniu optiunea "borduri de pagina" sau "borders". sper ca ti-am fost de ajutor.