| PaulSeby91 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de putin ajutor, care este un program bun de downloadat poze de pe net (stiu ca pot sa dau copy si save)? Ma refer la un program care sa iau albume de poze ca nu o sa stau sa dau copy si save la 100 de poze daca nu chiar mai multe. Mi-a recomandat cineva Extreme picture finder dar nu sunt sigur ca e bun. Multumesc anticipat pentru ajutor si imi cer scuze daca nu am pus intrebarea la categoria corecta.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

FlashGet (de sine stătător); extensia DownThemAll (DTA) de la Firefox.