| Kristelle a întrebat:

tuturor! Am o mare problema.sad Mi-am pierdut cd'ul de la camera web. Se poate sa o instalez fara cd? Daca da, va rog sa-mi spuneti cum anume sa fac asta! Va rog, am nevoie de web urgent. Ofer fundita+vot, celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Incearca de aici:

http://download.driverguide.com/......02921.html

10 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Cauti driverul pe net, pe site-ul producatorului.

| Kristelle explică (pentru Anonymus314):

Ma poti ajuta cu un link?! Camera mea este "gembird". Te rog muult!:*

| Anonymus314 a răspuns (pentru Kristelle):

Da-mi numele complet.

| Kristelle explică (pentru Anonymus314):

gembird vimicro305

| ゼロの a răspuns:

Daca pui web-ul in pc nu iti apare nimic?
Adica si eu l-am pierdut, dar camera mea se instaleaza si fara cd. Si cealalta camera caci am 2, se instaleaza fara cd. Incearca. Daca nu merge cauta asa:
Drivers for (ce model de camera web ai).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce model de webcam ai?

| Alcs a răspuns:

Buna, cauti pe net driver de webcam si scrii numele...

| Crinu_Stan_1994 a răspuns:

Trebuie sa ai driver-ul neaparat!
Introdu' camera in PC dupa care descarca 3DPChip ( http://download.cnet.com/3DP-Chip/3000-2094_4-10909920.html?tag=mncol; 1 ) si apasa pe driverul camerei de web, descarca-l si instaleaza-l!

| Neacsu_Stelik_1982 a răspuns:

Buna ziua daca ma puteti ajuta nu gasec drawvar pentru win 7 LOGITECH 861194_0000, stelik_82@yahoo.com