| Dyalema a întrebat:

Am o problema cu computerul. Nu stiu ce setari am facut si nu mai merge sunetul. La casti merge, insa la unitate nu se mai aude nimic...M-am tot uitat in Control panel, Sound and Audio Devices insa nu stiu ce setari sa fac.Dau funda cui ma ajuta!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe difuzorul din bara din dreapta-jos pe ecran, playback devices, ia-le la rând și apasă "set as default" la fiecare până merge. Windows nu te lasă să asculți pe mai multe device-uri.

| Dyalema explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc. Dar nu am opțiunea asta cu playback devices... O pot găsi în alta parte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dyalema):

Ce Windows ai? Și dacă nu e playback poate e altceva dar nu recording.

| Dyalema explică (pentru anonim_4396):

Sa nu râzi

| Dyalema explică (pentru Dyalema):

XP. Dar pentru ce avem noi nevoie e suficient de asta nu am luat in considerare sa il schimb

| Dyalema explică (pentru Dyalema):

Optiunile sunt:
Sound Manager
MultiMedia
Windows Media Player
Sound Recorder
Volume Control

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dyalema):

Atunci control panel, sound. Acolo ai lista, faci ce am zis mai sus.