| GrigorePurta a întrebat:

Mi-am instalat drivere la sunet dar nu merge sunetul si la control panel-sound and audio devices imi scrie no audio device si nu stiu ce sa fac am facut o gramada de idei de pe net si nu a mers niciuna VA ROG AJUTATI-MA!
FUNDA!

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si eu am ori aceeasi problema ori una asemanatoare.Instalez driver-ul si daca inchid/restartez pc-ul isi pierde driver-ul. Dupa ce il instalez inchid pc-ul cu hibernate, asa nu il mai pierde, tot din cauza driver-ului de sunet (cred, cand nu il aveam mergea bine) nu se mai inchide PC-ul.Ramane la saving your settings, asa ca ii dau hibernate.Acum vad ca am dat un restart si nu l-a mai pierdut.Am descarcat driver-ul de pe net, nu l-am mai bagat de pe cd.

| dannyel86 a răspuns:

Ce placa de baza are sistemul tau?

| Vl4dootz a răspuns:

Da-mi un email si te ajut eu vl4dootz@mail.com

| GrigorePurta explică (pentru Vl4dootz):

Gregory1295@yahoo.com