| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Firefox, mai exact orice as descarca este anulat, si la final imi zice descarcare anulata. Aveti vreo idee cum as putea rezolva problema? happy

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

Daca ai firewall (antivirus), pune Firefox in lista de exceptii.
Daca nu, instaleaza-ti un antivirus si scaneaza compu (ai link la MSE mai jos).

Daca tot nu merge, ia Google Chrome!

Microsoft Security Essentials: http://www.microsoft.com/en-gb/security_essentials/default.aspx
Google Chrome: www.google.com/chrome

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Karinakari99 a răspuns:

Daca ai probleme cu firefox, atunci descarca alt browser.Eu folosesc Google Chrome si sunt foarte multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, instaleaza-ti Google Chrome.