| MixedObsessions a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema legata de calculatorul meu. Cand deschid pc`ul si dau sa bag parola stau vreo 1 minut cam asa dupa care imi apare o casuta si sus scrie User Enviroment dupa care scrie Windows cannot load the locally stored profile. Possible causes of this error include insuficient security rights or a corrupt local profile. If this problem persists, contact your network administrator. Si cand se deschide pc`ul, pe ecran imi apar doar cateva icoane si restul le gasesc in C, in Documents and settings - Desktop. Stie careva ce sa fac sa scap de asta? Multumesc! ( Dau funda. )

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

DA! Trebuie ori sa iti schimbi windowsul ori sa iti defragmentezi calculatorul(intrii in all programs,apoi dai pe accesories,apoi dai sistem tools,disk defragmenter si iti apare o chestie in care sa selectezi C sau D:dai prima data C apoi defragmenter,apoi dai pe D si defragmenter)ori sa iti bagi tot ce ai in calculator:jocuri,muzica, imagini, filme(dar fara windows) pe un cd sau un stick si stergi tot din calculator(fara windows)apoi formatezi calculatorul(adica schimbi windowsul)>>... funda?>>

1 răspuns:
| MixedObsessions explică:

Nu merge chestia cu defragmenter, nu ma lasa, o sa recurg la metoda cu reinstalarea windowsu`lui big grin mersi oricum :*