| ViseColorate_4467 a întrebat:

Am o problema cu PC: de cateva zile nu am mai deschis laptopul si acum cand l-am deschis am vazut ca e totaaaaaal schimbat! prima data cand l-am deschis, inainte sa imi intre in desktop[sau nu stiu cum sa ziclaughing] imi aparea" windows cannot load the locally stored profile. Possible cause of this error include insufficient security rights or a corrupt local profil. If this problem persist, contact administrator profile. Wind cannot find the local profil and is logging on with a temporar profil.Changes you make to this profil will be lost when you log off." dupa care mi-a intrat pe desktop si imaginea de pe el era neagra, am doar cateva iconite pe desktop, restul nu stiu unde au disparut. pana si scrisul la mess mi s-a schimbat. mi s-au sters foarte multe programe, inclusiv acel "adobe" fara de care nu mai pot sa vad nimic pe youtube.si pozele mi se deschid cu alt program...deci e totaaaaaaaaal aiurea. arata ca si cum ar fi reinstalat windowsul, dar cosul de reciclare e plin ca si pana acum![laughing]. Nu stiu ce s-a intamplat... are cineva vreo idee?thinking

1 răspuns:
| TheLegion a răspuns:

Uita-te in cosul de gunoi ca m-am prins de glumahappy>
apropo laughing