| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare: ce parere aveti despre achizitionarea unui telefon de pe internet? am gasit un site, care vinde telefoane-telefonultau.eu,vreau sa imi cumpar si eu un tel, dar stau pe ganduri deokmdata pentru k nu stiu cum sa deosebesc un original de o copie, mi-au zis cand am dat tel la ei k mi se ofera garantie, livrarea se face prin curier, se verifik produusul inainte de plata, se fac poze si pe semnatura daca imi convine sau nu.....eu mi-am ales un samsung, daca ar fi sa fie falsuri la ce ar trebui sa ma uit, sa imi dea de gandit, care sunt caracteristicile unui fals? plzz helllp!
mersi alll! pup

Răspuns Câştigător
| ionutandrei95 a răspuns:

Eu mi-am luat telefon de 10 milioane de pe net si mi-a ajuns imediat in 24 de ore cu garantie la cutie tot.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

E serios site-ul alahappy

| emmyl a răspuns:

Vezi că zilele aste e reducere la www.emag.ro
Au fost laptop-uri și cred că zilele următoare o să fie și telefoane.
Eu am cumpărat de la eMAG și au fost foarte corecți.
Succes!

| Paul5020 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji. Si eu mi-am luat odata telefon de aici. E la fel de sigur ca pe eMAG.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Nu stiu, dar poti sa comanzi pe http://www.rokastore.ro/ pentru ca eu mi-am luat un telefon super de la ei. Uite, arata asa: http://www.rokastore.ro/products/Samsung-B3410W-Chat-Pink.html, iar eu iti recomand telefonul acesta: http://www.rokastore.ro/products/Samsung-C6712-Dual-Sim-Negru.html.
Iti urez succes!