| Mafiaptm a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o mica problema.
Pentru a nu pune o intrebare de 2 ori, prima data am cautat...dar nu am gasit ceva concret.De aceea va rog sa ma ajutati.
Am un Samsung GT c6712 [Star || ] si am probleme cu 'netul,prin wi fi.
Pentru inceput,:
-Va rog sa imi spuneti concret,cum ma contectez la reteaua locala,pentru a nu intalnii alte probleme,vreau sa merg pe drumul sigur, de aceea intreb.Astfel ma voi verifica si eu.
-Daca ma conectez, cum cred eu ca ar trebui...imi spune ca nu a fost gasita nici o aplicatie Wi fi...prin urmare ce este cert: Vreau raspunsuri clare si utile.
Totul e simplu: Voi imi raspundeti concret, si bineinteles cel mai bun raspuns va primi funda.NU vreau site-uri de unde sa citesc 30min, si in zadar. Vreau sa imi explicati voi.
Multumesc.

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Daca tu nu vrei sa citesti 30 de minute ca sa te ajuti, eu NU imi voi pierde alte 30 de minute ca sa rescriu ce este deja scris.

Numai bine, Shin.

| Mafiaptm explică (pentru Shin):

Eu ma refeream la altceva.
Sa nu primesc "n" site-uri, sa citesc ..si sa fie in zadar deoarece nu sunt in tema cu subiectul...

| Mafiaptm explică (pentru Shin):

Eu ma refeream la altceva.
Sa nu primesc "n" site-uri care nu au nici o legatura cu subiectul, si nu ma ajuta in a-mi rezolva problema oh go on.