| Cutza_3681 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsnug star 2 C6712 din magazin, dar e dual sim. De ce nu imi merge netul? Poate fi din cauza ca e dual sim?

4 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Pai cum sa mearga netul ai vreo optiune de net pe cartela si setarile facute sau este conectat la wi-fi [daca are]? nu are nicio treaba dual-simu cu netul. si app telefonul e original? big grin

| contunustiucare a răspuns:

Nu, nu este din cauza ca este dual sim: daca nu e la abonament este din cauza faptului k nu e activat ( suna la *147# ) daca e la abonament intreaba akl de unde l-ai luat

| Cutza_3681 explică:

Da este original.am optiune cu net dar de la Orange mi-a zis ca este din cauza ca e dual sim

| Cutza_3681 explică:

Daca stie cineva cum pot sa il fac ca sa mearga sa imi spuna si ii dau fundita si votbatting eyelashes