| Freshtoxick a întrebat:

am si eu o problema in legatura sunetul la laptop! problema in ce consta.placa de sunet e ok.in browsere, pe site-uri gen youtube sau altele se aude sunetul super ok.insa fisierele audio din laptop nu se aud...am incercat tot genul de programe dar degeaba.am facut ieri un update la placa de sunet si-a revenit sunetul si pentru fisierele audio si totul s-a rezolvat pana astazi cand a aparut aceeasi problema.nu-mi dau seama ce conflict intre programe si placa exista, daca am mai intampinat cineva problema sa ma ajute. dau si funda daca tot e necesarbig grin

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Incearca sa instalezi un driver mai nou pentru placa de sunet, DUPA ce-l dezinstalezi pe cel vechi. Si incearca alt media player, ia-le la rand (winamp, vlc, bsplayer, etc...). Daca tot nu vrea, revino cu niscaiva detalii (ce placa de sunet, sistem de operare), de preferat pe mesaj privat. Succes!