| kurtisnotdead a întrebat:

Am un ASUS MEMO PAD 7 si am o mica nelamurire:dupa ce imi descarc jocul de pe Google Play, unele dintre ele nu functioneaza spre exemplu "Aplicatia Talking Santa nu functioneaza". Asta ce ar insemna? Adica de ce nu merge? Am android 4.2.

1 răspuns:
| Mark2012012 a răspuns:

Daca ai device-ul tableta, atunci s-ar putea ca aceasta sa fie cauza. Unele app sunt create pentru telefoane - smartphone. Dar, s-ar putea sa fie si din cauza aplicatiei: Unele app mai dau si crash lag.