| JuicyCouture a întrebat:

Am o tableta Asus Memo Pad android 4.1 si nu merge sa instalez anumite aplicatii de pe google play zice ca nu e compatibil cum pot sa fac sa mearga sa instalez? neaparat vr sa instalez instagramul care de asemenea nu merge. Va rogg idei funda!

5 răspunsuri:
| goldrule a răspuns:

Nu ai ce face, iti apare ca nu e compatibila deoarece cei care au facut instagram au observat ca aplicatia nu functioneaza pe tableta ta si astfel au blocat download.ul. Trebuie sa astepti pana la urmatoarele update.uri.

| goldrule a răspuns:

Software-ul nu are legatura cu compatibilitatea aplicatilor pe google play, documenteaza-te

| J3lackEyes a răspuns:

Poti sa incerci sa i actualizezi software-ul cu unul mai recent.Nu prea vad alta solutie.Sau sa iti cumperi alta tableta.

| JuicyCouture explică (pentru J3lackEyes):

Si cum ii actualizez sowtare-u?

| JuicyCouture explică (pentru JuicyCouture):

Software-ul*