| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.Am un card microSD de 1 Gb pe care mi la dat un prieten si cardul este codat, el ma anuntat ca este codat si are multe jocuri si muzica noua pe el, stiti cumva cum as putea sa aflu codul de deblocare ca nici el nu il mai stie. Exista vreo metoda totusi sa il aflu?
happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti face nimic cu el! Doar sa il formatezi ca sa il mai poti folosii! la formatare pierzi tot ce este scris pe card!

1 răspuns:
| Kattan a răspuns:

Codat cu ce? Daca il bagi in calculator (card-reader) ce se intampla?