| iubita15 a întrebat:

Am un laptop HP Compaq Presario CQ57-465EQ cu procesor Intel CoreTMi3-380M 2.53GHz, 4GB, 500GB, Intel� HD Graphics, FreeDOS si am instalat windows vista home premium, si nu gasesc un driver sa imi mearga internetul(LAN) DATI-MI VA ROG O MANA DE AJUTOR.mMULTUMESC MULT

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop
Vezi aici! Cauta in functie de model si de sistemul de operare! Succes!

| iubita15 explică (pentru laptopnews):

Am incercat dar doar pentru win 7 am.Iar un windows 7 doar trial amgasit. Spune-mi te rog daca stii de unde pot descarca un win 7 cu key.Multumesc.Sau alta solutie pentru laptop

| laptopnews a răspuns (pentru iubita15):

Am inteles! Din pacate nu stiu! Succes!

3 răspunsuri:
| iubitic a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

In general, driverele de windows 7 sunt compatibile si pe vista.Bafta1