| Anonim693 a întrebat:

Care laptop dintre astea 2 e mai bun?
http://www.emag.ro/......EQYNKBBBM/

http://www.emag.ro/.......RX4EX.007

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Acer,clar.Are placă grafică dedicată și ram mai mult, dar nu îmi place că are sistem de operare preinstalat, gratis dar prețul licenței e inclus în prețul laptop-ului și plus de aia tot la resoftare ajungi cu el că de regulă Windoows-ul ce îl ai preinstalat e de proată calitate, pus doar „să vadă clientul că merge"(numai cu windows de parcă Linux și bsd nu există). Succes

| Anonim693 explică (pentru DeyCj):

Eu pe asta l-am cumparat, dar nu de la eMAG. L-am luat din flanco si nu a avut windows-ul instalat. Am fost la un prieten care se ocupa cu asa ceva si mi-a bagat windows 8 si cateodata cand il aprind mai face figuri adica se aprinde dar e ecranul negru, dar daca il sting si il aprind iar a doua oara merge. Sa fie vreo problema la windows?

| Anonim693 explică (pentru DeyCj):

Si am dat pe el 1800, la eMAG e 2000.

| DeyCj a răspuns (pentru Anonim693):

Clară treaba. Windows 8 e un eșec la Microsoft-ului.Un fel de Windows longhorn că nici Vista nu o ieșit așa penal ca Windows8.Recomand Windows 7 dacă chiar vrei Windows, dacă nu încearcă Linux, mai ales daca nu ești gammer.Succes

| DeyCj a răspuns (pentru Anonim693):

De bun ce e E-mag de aia îi face reclamă...Un magazin sau orice bun de calitate nu mai are nevoie de reclamă, părerea mea.Succes