| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa stiu si eu unde pot gasi " Carantina " la antivirusul Avast, deoarece am dat scan, am gasit un virus, da nu gasesc carantina in optiuni pe acolo.
Nu am Web security, e doar ala free de acolo de la download primul din stanga si nu sunt registrered. Am vazut pe youtube ca e ceva de la Browser Control, dar nu stiu unde e ala.
Si daca este asa, daca dau acolo la Register ma inregistrez pe gratis sau cu bani?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La Register te inregistrezi gratis.