| MixedObsessions a întrebat:

Buna tuturor. Atunci cand vreau sa instalez messengerul, dupa ce`l descarc, cand il deschis imi zice "Error installing launch", cred ca am descarcat 13246746 d variante si tot nu merge si nu am nici cea mai mica idee ce ar putea avea... Zice`ti`mi si mie ce sa fac. Dau Fundaa

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Descarca si instaleaza "yahoo messenger offline" si se poate instala fara probleme.
http://translate.google.ro/....../translate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu merge poti face e reclamatie la Yaho...da e mai complicat, asa ca nu incerca. Ai ceva la computer.
Incearca sa intri pe internet, pe pagina de web : http://www.meebo.com/messenger
Te loghezi in chenarul al 2-lea de sus unde scrie yahoo. In cazul in care vrei sa intri invisible mai intati bifezi "sign on as invisible" si apoi, ca sa intri pe mess, apesi pe Sign on. Sper ca ti-am fost de folos. O prietena a patit la fel si foloseste meebo, si e foarte multumita de el.
succes :*

| AdrianaCatalina a răspuns:

Tot ce descarci tu se duce intr.un folder numit "descarcari" tot ce trebuie. sa faci e sa redenumesti folderu. funda? puppy dog eyes