| vavitza a întrebat:

Cum pot face ca sa nu mi se vada pe Facebook grupurile in care sunt inscrisa sau aprecierile mele la alte pacini, (atunci cand cineva se uita la profilul meu, fie ca imi este prieten pe Facebook sau nu)? Va multumesc frumos tuturor! Celui mai bun raspuns ii dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate chestiile acestea legate de securitate se pot face de la setari. Acolo poti seta cine iti vede grupurile in care esti si asa mai departe. Singura chestie e sa fii pe un calculator, laptop. unele setari de genul nu se pot face de pe telefon

| vavitza explică (pentru anonim_4396):

Am incercat pe laptop, dar nu gasesc setarile. La aprecieri am gasit de le-am ascuns si nu le mai vad nici eu, dar la grupuri nu am gasit nimic. Spune-mi te rog exact unde trebuie sa intru si ce trebuie sa fac.