| Tweety_5554 a întrebat:

De curand mi.am pus o poza noua pe facebook si acum doresc sa o setez ca poza de profil, dar nu pot decat daca o decupez, si daca o decupez o sa am o poza noua identica cu cea intiala dar fara comentariile si like-urile initiale.Cum pot sa o setez de prfil in asa fel incat sa se pastreze like-urile si commurile intiale?

FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei cam multe.Pe tine ce te intereseaza mai mult? Poza sau like-urile? Nu ai cum.