| Tweety_5554 a întrebat:

De curand mi.am pus o poza noua pe facebook si acum doresc sa o setez ca poza de profil, dar nu pot decat daca o decupez, isi daca o decupez o sa am o poza noua identica cu cea intiala dar decupata si fara comentariile si like-urile intitiale.Cum pot sa fac sa o pun de profil fara sa o decupez? Va multumesc mult

FundaVOT!

2 răspunsuri:
| PowerpuffMe a răspuns:

La decupaj iti apare un patratel... ei bine patratelul ala are in colturi niste chestii, probabil niste puncte mai mari... dai clik pe unul din colturi, ti apasat si tragi in spre coltul pozei astfel incat sa cuprinda toata poza big grin

| Tweety_5554 explică (pentru PowerpuffMe):

Dar acel patratel u e pentru decupaj?