| VladMC a întrebat:

Bună tuturor.Deci,am si eu in laptop o poza, da e in dimensiuni mici.Cand o deschid prin Windows Photo Viewer este o lupa cu care pot da de mai aproape, in rezultatul caruia poza se face mai mare.Insa cum sa o memorez in calculator asa mare cum e ea?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu poti. Photo viewere pentru vizualizare si printare. Descarca asta gratis,( ar esi limba roamana) deschizi fotografia cu el (meniu-Deschide-alegi fotografia-Open)
-pe urma, tot in meniu-Imagine-Marime
si scrii acolo ce dimensiuni vrei)
Sper sa te descurci. E usor.
http://www.phoxo.com/en/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mergi in paint, aduci poza acolo, o maresti 1x si daca se vede bine o salvezi.Mergi apoi acolo unde e salvata, tot in paint si o copii pe ecran.

| HidroGeNn a răspuns:

Singura optiune e cu un programel de editare a rezolutiei pozei
http://www.softpedia.com/......cian.shtml (asta e unu dintre ele) incearca-l daca nu te descurci revino cu un coment;)

| dyya888 a răspuns:

Poti folosi si Paint.