| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturorhappy. Imi spuneti si mie, va rog frumos, cum imi pot pune parola la un folder? Multumesc anticipatwinkinghappy.

Răspuns Câştigător
| BuLLetBtwin a răspuns:

Salut. exista un program pentru a pune parola pe un folder daca nu gasesti nimic pe google uite un link de unde poti descarca programul http://www.softpedia.com/get/Security/Lockdown/Folder-Password.shtml

5 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Click dr pe folder -> properties -> advanced -> encrypt iar dupa ce iti salveaza setarile, iti cere sa introduci parola happy

| Maryyuss a răspuns (pentru costyvas):

Eu nu reusesc sad

| BlueByte a răspuns:

Foloseste Hide Folders xp, selectezi folderele si bagi o parola pentru a le proteja!

| tomyk a răspuns:

Buna! Am urmat sfatul lui costyvas si merge+nu dureaza mult.El chiar merita funda...Nu cu programe si alte prostii de astea:-p

| 19962011 a răspuns:

Loked folder.Asa este o programa.