| DedeeAndreea a întrebat:

Buna tuturor.Mi-am creat o pagina pe facebook,iar acum vreau sa o sterg, dar nu stiu cum.Cum sterg acea pagina? Dau FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Te duci la steluta alba pe fundal albastru din dreapta sus, dai clik pe ea, dai clik pe setarile contului si in partea stanga iti apare o lista, te duci la Securitate si in meniul Setari Securitate apare la sfarsitul rubricilor Dezactivează contul scris mic cu albastru

| ByTyger1 a răspuns:

Mai inti te loghezi dai sus in dreapta unde te deloghezi si vezi ca scrie setarile contului dai acolo dupa in stanga de tot apare general securitate dai la securitate si jos de tot scrie dezactivare contului dai acolo bifezi ceva acolo care vrei tu si amoi dai ok si in cateva zile nu mai ai facebook