| Ana670maria a întrebat:

Buna tuturor! Mi-am sters din greseala toate documentele din "Files" (inclusiv pozele si clipurile video). Daca va pricepeti mai bine cu tehnologia, ati putea sa-mi spuneti, va rog, cum le-as putea recupera? Va rog mult!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Incearca programul asta:
https://www.ccleaner.com/recuva

| Crescent a răspuns:

Verifica daca ai un cos de gunoi pe acolo. Daca nu e asta, nu cred ca le mai recuperezi.

| Bluestar15 a răspuns:

Daca nu sunt in recycle bin, le mai poti recupera apeland la o firma care se ocupa cu recuperarea de date, da un search si vei gasi astfel de firme, iti spun ei mai exact care e procedura si cat costa. Toate cele bune!