| allxmariaa a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Facebook și numărul de telefon cu care am făcut contul nu îl mai am de mult timp. Mă pot conecta cu contul de Instagram? Ce pot sa fac? Nu vreau sa îmi pierd contul ????

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Email la support. Nu inteleg oamenii care isi fac cont doar cu numarul de telefon, iti cere verificare email...ma mir ca nu va inchid conturile.
Daca ai facut doar cu numarul de telefon atunci alta solutie nu ai decat sa trimiti un email la suport si sa le explici situatia cat de bine posibil. Daca aveai idee de numarul de telefon (dar...suna prea ciudat sa spui ca nu mai sti numarul de telefon zici ca era tiparit pe pagina si nu mai exista deloc altundeva, il foloseai doar pentru Facebook...) intrai la identify si iti recunosteai contul apoi trimiteai mesaj support cu lost password.