| Aneke a întrebat:

Buna tuturor, o colega mi-a trimis o melodie cu videoclip 3gp si merge dar daca bag eu melodii de pe calculator cu format 3gp nu merge, daca vreau sa deschid melodia imi arata "continut necunoscut".De ce nu merge daca bag eu melodie de pe calculator si ce as putea face sa mearga? funda

P.S:Mentionez ca telefonul este SAMSUNG C3300K.

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Vezi aici ce format video suporta telefonul tau
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-c3300k_champ-2855
Succes.

| 4ndr33y a răspuns:

3gp-urile au dimensiuni variate pe care telefonul tau s-ar putea sa nu le suporte. Converteste-le cu Format Factory pentru modelul tau de telefon si o sa iti mearga.