| georgina18 a întrebat:

Buna tuturor..stiti volumul din bara de jos care de obicei apare langa ceas? Eu nu il mai am las sters din calculator iar boxele mele nu mai merg acum..probabil acel soror a ramas pe mute..de unde pot lua inapoi programul? ca sa imi mearga iar >sonorul? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Tzutzy09 a răspuns:

Daca ai win 7 te duci la control panel-->Hardware and sounds.-->Ajdust system volume bafta

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Dai click dreapta pa bara proprietati customize si acolo uil cauti si il tragi in bara