| Elaa12345 a întrebat:

Buna va rog din suflet sa imi raspundeti daca stiti...am un laptop mai mic fara cd si nu am mai intrat pe el de ceva vreme, timp in care am uitat parola de deschidere si acum nu mai pot intra pe el! idei?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca nu tii minte parola nu ai ce sa faci decat sa reinstalezi windows-ul.Trebuie sa iti faci un usb bootable cu sistemul operativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un windows pe stick bootabil si il reinstalezi la restart. Cand ajungi la partitii, formatezi partitia cu windowsul. Daca nu stii cum, chemi pe cineva si inveti din ce vezi.

| Elaa12345 explică:

Ideea este ca era si virusat dar cred ca l.am rezolvat si as vrea totusi sa reinstalez windows ul dar habar nu am cum si nici nu su nt sigura daca ar mai ramane virusat