| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutați! Am un laptop Asus si astăzi l am primit. Am parola la el cand se deschide.mai devreme am băgat parola de atâtea ori si a mers. Acum am băgat-o la fel de mai multe ori si zice ca e incorecta. Mai întâi am băgat-o si se deschidea greu am așteptat vreo 5-6 minute si l am închis si am încercat iar si zicea parola incorecta dar am băgat-o corect am dat sa o vad si era corecta nu inteleg de ce zice asa. Si acum nu mai merge ce sa i fac?

Răspuns Câştigător
| PANZER42 a răspuns:

Uita-te bine sa nu ai Caps Lock-ul activat, verifica daca unul din cacarctere necesita tasta "Fn" sau nu, vezi daca ai cifre, si folosesti pad-ul din dreapta, sa ai Num Lock activat, sau pur si simplu verifica sa nu cumva sa ai vreo tasta defecta

1 răspuns:
| George1337 a răspuns:

Vezi sa nu ai Caps Lock-ul activat, ar fi o optiune.