| funkiana a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cum se adauga admina la o pagina pe facebook ca eu nu stiu cum sa mai pun pe cineva admina la pagina mea!
Cel care ma va ajuta primeste Fundita

Răspuns Câştigător
| Diamondsz a răspuns:

Intri pe facebookul tau da? si apoi scrii sus la cautare pagina, apoi dai click editeaza pagina si rolul adiministratilor si e o casuta libera si scrii numele prieteni tale apoi savve, apoi scrii parola unde se deschide o mica pagina si save din nou.
Funda?

4 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Editeaza pagina->roluri administratori
Daca ai Facebook-ul in engleza:
page edit->admin roles
Si acolo poti sa adaugi alti admini, ai nevoie doar de id-ul cu care au facut Facebook-ul.

| ClaraLove a răspuns:

Pai trebuie sa fi dat like la pagina.Cauti acolo unde iti apar cele mai curente like-uri si dai click pe Vezi toate aprecierile. Apoi ii cauti numele iar dupa ce il gasesti in dreapta iti apare un butonul Promoveaza ca administrator(Make admin) si dai clik pe el. Apoi iti vor aparea admini si dai click pe salveaza. Funda?

| LoLoBlue a răspuns:

In primul rand intri pe paginat ta apoi te duci mai sus de cover\coperta, apoi undeva sus scrie Editeaza pagina da acolo si apoi dai clik pe Roluri Administratori\ Admin Rolers sau ceva de genul iar apoi iti apar pozele administratorilor in niste patratele, dar o patratica este goala si in dreptul ei este o bara, in bara aceea scrii numele celui care vrei sa il faci administrator dai save si apoi dai Vezi pagina, daca nu merge mai incerci odata. Funda?

| Maria_Oana_1999 a răspuns (pentru LoLoBlue):

Imi spui mai exact Unde iti apare editeaza pagina? Pentru ca la mine nu apare.