| ChristinaGM a întrebat:

Va rog sa ma scuzati ca nu prea stiu cum sa formulez intrebarea...deci as vrea sa.mi cumpar un aparat foto de pe internet, dar de unde stiu daca scoate pozele cu ceata in spate ca nu ma pricep. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Bianca_1999 a răspuns:

Adică vrei să spui cu focalizare? Păi eu mi-am luat un aparat de fotigrafiat de pe eMAG. Și sunt mai multe opțiuni. Ex: punk, focalizare fină, focalizare simplă, pictură etc. Și este și focalizare indversă, adică. Nu știu cum să spun ca să înțelegi. Deci să zicem că țin mâna ridicată în fața aparatului. Și mâna se vede mai în ceață. Și în spate clar și invers. Sper că te-am ajutat.