| LoL a întrebat:

Verisoara mea are un tel samsung cu touchscreen. Si ea poate descarca aplicatii si jocuri...etc de pe unsite numit market. Acele aplicatii sunt compatibile si cu tel nokia 5800 xpressmusic? Daca nu sunt mai stiti alte site uri cu alpliatii jocuri teme precum site. ul market? adica, aplicatiile sa fie la fel de faine.

3 răspunsuri:
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Buna, cel mai probabil este vorba de Samsung Galaxy S http://androinica.com/wp-content/uploads/2010/03/samsung-galaxy-s.jpg.

Nu sunt compatibile cu Nokia 5800 xpressmusic deoarece telefonul verisoarei tale are sistem de operare android. Iar ea a intrat in Android Market. Daca telefonul tau nu este android nu poti descarca acele aplicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti ce iti trebuie : http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5800-xpressmusic-software_1954/1/

| Bianca_8270 a răspuns:

Trebuie să ai Android pe telefon ca să ai acces la Market.
Site-uri. doar de pe internetul tau de pe mobil, daca găsești ceva.