| chryyys a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu mai puteti intra pe id-ul de mess? sa scrie ca id-ul este blocat? de vreo 2-3 zile tot incerc si nu pot sa intru pe id sau pe mail..imi spune ca e blocat.ce as putea sa fac? sad Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Eu am patit asa cand adaugam pe cineva in lista, nu ma lasa sa adaug pe nimeni, ii redirectiona la address book. Le-am trimis problema la cei de la yahoo si am primit un raspuns ca serverele sunt prea solicitate si incearca sa rezolve problema cat mai curand. Inca nu s-a rezolvat nimic.

| me22 a răspuns:

Si mie mi se întâmpla le fel și nu știu ce sa-i fac thinking

| ριтιqaaa a răspuns:

Nici eu nu mai pot intra pe mess asa imi arata si mie dar pe email pot intra