| xForSmile a întrebat:

Voi ce ati alege dintre ipad 4 si Samsung galaxy tab 10.1? Eu mi-am luat ipad 4. Am ales gresit? Imi place mult tableta dar multi imi zic ca mai bine imi luam Samsung... Chiar e mai bun?straight face

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Eu as alege un Asus! Au un design uimitor si se pot transforma in laptopuri cu ajutorul unui dock si le face mai speciale, ca in rest sunt asemanatoare ca hardware cu Samsungurile si au si acelasi sistem de operare.
Dar daca ar fi sa aleg intre un iPad si un Samsung, as alege Samsung Note 10.1 ca are multiscreen.

| cristiiiiiii a răspuns:

Ai facut alegerea potrivita... Ipad este mult peste SAmsung galaxy. bravo sa o folosesti sanatos

| Zatharra a răspuns:

Eu tot pe Ipad aş merge orice ar spune ceilalţi.Peace!

| availablehandyman a răspuns:

Ai facut o alegere foarte buna Apple in totdeauna e mai bun ca androidu!

| SDavidS a răspuns:

IPad 4 este o alegere foar tare e buna, este cel mai performant device in acest moment. Funda?

| andrey007st a răspuns:

Eu as alege Samsung. Apple e prea scump si samsungul face ce face si Apple in mare parte. Si mai nou Asus a scos niste superrr tablete ce le intrece pe amandoua