| Chrysstian a întrebat:

["SAMSUNG NOTE 10.1"] vs ["IPAD 4"]. Si mai exact : ["VOI CE TABLETA V-ATI ALEGE?"]

7 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

100% iPad 4, 100%, sunt utilizator si iti recomand!

| aedyalex a răspuns:

Prima varianta!

| kHrazy a răspuns:

Samsung nu au atata "experienta" in tablete precum cei de la Apple si IPAD-ul este realizat mai bine ca marea majoritate a tabletelor aflate pe piata.Deci eu as alege iPAD-ul

| Duțu2015 a răspuns:

Chiar daca vouă vi se pare că Samsung este foarte performant de fapt sunt doar reclame care încerca sa vândă ceva care fără publicitate ar fi mort! Eu am un IPad2 de 1 an si am mai avut si un IPad 1 acum 2 ani iar amundoua au funcționat de minune.Ma intreceam cu prieteni care tableta funcționează mai rapid pe net sau din astea si eu îi băteam! IPad ESTE CEA MAI BUNA VARIANTA DACA VREI CALITATE!

| Chrysstian explică (pentru Duțu2015):

Atunci de ce spui ca acum ai ipad 2 si acum 2 ani ai avut ipad 1. s-a stricat nu? Sau te-ai plitisit de el si vroiai ceva mai bun

| Duțu2015 a răspuns (pentru Chrysstian):

Ca sa îți explic IPad 1 nu are camera normala si cea web.Eu as fi preferat si o camera deci am vândut IPad-ul 1 si l-am luat pe IPad 2(scuze ca team făcut sa crezi ca trancanesc de geaba ca dupa aia sa spun ca se strica).Iar omul care a cumpărat IPad-ul meu are vreo 32-34 ani si mai merg la el săi mai pun o aplicatiie sau ceva si IPAD-ul ÎNCĂ MERGE PERFECT! Sper ca mam făcut înțeles

| diidi22 a răspuns:

Ipad 4