| Fr3dy a întrebat:

Voi cumpara saptamana urmatoare un procesor nou.Intrebarea urmatoare este daca procesorul vine tot cu pasta termoconductoare sau trebuie sa o cumpar eu.

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nu vine cu pasta termoconductoare costa in jur de 6 lei pe baza de argint care este cea mai buna pasta.

| 0000anonim0000 a răspuns:

Toate au pasta termoconductoare preaplicata. Dar, iti poti lua o pasta termoconductoare aftermarket pentru. mai tarziu, atunci cand simti ca ti se incinge(gen peste 3-4-5) ani o stergi pe cea veche cu o carpa moale, si o aplici pe cea noua. Funda?