| Vladutz01 a întrebat:

Procesorul AMD A10 X4 5800K trinity vine cu pasta termoconductoare aplicata sau trebuie sa o cumpar separat si sa o pun?

2 răspunsuri:
| RKR a răspuns:

E ok si aia cu care preaplicata pe coolerul procesorului dar iti recomand sa iei asta: http://www.pcgarage.ro/......g/mx-2-8g/

| taken a răspuns:

Probabil are pe cooler, dar mai cumperi o seringa de aia mica de 10 lei si mai pui putin.Asa am vazut in niste videotutoriale.Am inteles ca unii nu mai pun merg doar cu aia care vine pe cooler.