| Rebbbeca a întrebat:

Bună, vouă!
Am şi eu o problemă şi vreau să ştiu dacă să mă îngrijorez sau nu. Ecranul laptopului meu se face pentru câteva secunde(1-2) negru, încă de aseară. Şi după îşi revine la normal. Nu de fiecare dată, ci într-un interval de timp. Am windows 7 şi vreau să ştiu dacă e ceva grav thinking

Răspuns Câştigător
| karlykarla18 a răspuns:

Nu e nimic grav, stai calma.Asa i se intampla unei prietene de ale mele.Laptopul,in acel timp se blocheaza si isi revine imediat inapoi, ca un telefon. laughing
Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| drakensang123456789 a răspuns:

Nu este prea grad Dar nu e nici prea bine Schimbati windows XP de tot se stinge 1-2 secunde ADD bossb823@yahoo.com Fundita?