| BUDOKAI a întrebat:

vreau sa cumpar acest procesor http://www.pcstudio.ro/......dpbox.html

am sursa de 350w credeti ca va functiona?

spuneti-mi si niste pareri despre acest produs :) DAU FUNDA!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E posibil să "ducă" şi cei 350 w ( care nu prea cred că sunt "reali" ), depinde ce alţi "consumatori" mai ai în sistem.

Dar, ca să eviţi arderea sursei ar fi mai bine una de 450-500 w!

Procesorul este slăbuţ, părerea mea, acum depinde şi de restul configuraţiei sistemului tău, precum şi de suma pe care eşti "dispus" s-o dai...