| LLTCATpRoduction a întrebat:

Buna vreau sa dau o resetare generala la n97. dar nu mai stiu codul. dar stiam ca este o chestie in care trebuie sa tii butoane apasate si il deschizi.stiu ca la cele gen n73 tii tasta verde 3,*si power. dar la asta nu stiu.stie cineva. dau medalie de aur.

1 răspuns:
| ScorpionScream a răspuns:

Butonu' verde (CALL) + Butonu' rosu (CLOSE) + Butonu' de camera (SNAP) ==>> in timp ce telefonul este oprit. Tii de ele si pornesti telefonul! DAR TINE MINTE! Nu lua degetele de pe butoane pana nu iti apare logo-ul NOKIA! happyhappywinking Bafta!