| Liviut_Liviu_1996 a întrebat:

vreau sa fac un CD cu muzica pentru masina si am descarcat Nero si dau burn mai departe si dupa ce se incarca pana pe la jumate imi scoate CD-ul afara? Oare de ce? Dau funda. Multumesc. Si cine stie cum se face un CD cu muzica sa imi spuna, va rog.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cumva este sursa foarte slaba?

| Liviut_Liviu_1996 explică (pentru Salontanul):

Nu stiu.
am incercat pe doua laptopuri si doua pc.

| Salontanul a răspuns (pentru Liviut_Liviu_1996):

Inseamna ca ai un fisier incompatibil. Baga-le in PLay list la Winamp si fa comparatie cu ce ai tu pe HDD. Daca lipsesc melodii alea-s de vina. Verifica si Windowsul daca nu-i virusat. E cam greu sa-ti dai seama fara sa vezi!

| Liviut_Liviu_1996 explică (pentru Salontanul):

Ce este hdd ca nu ma prea pricep?

| Salontanul a răspuns (pentru Liviut_Liviu_1996):

Pai unde pui melodiile cand le bagi in laptop sau PC? Nu pe HDD sau memorie volatila ( a nu se confunda cu memoria RAM!).

| Liviut_Liviu_1996 explică (pentru Salontanul):

Pai la min in pc scrie Local disk (D) asta e nu?

| Salontanul a răspuns (pentru Liviut_Liviu_1996):

Se zice C si se noteaza cu C:\, apoi D (cum ai zis tu) si se noteaza cu D:\, etc, si daca ai mai multe partitii se continua alfabetul. De C:\ este bine sa nu pui prea multe pe el. Downloadarile sa le faci pe D:\ si alte litere. Eu instalez si jocuri si softuri pe pe D:\.

| Liviut_Liviu_1996 explică:

Cand se intrerupe scrie. Burn process failed at 24+(3.600 KB/s)