| Gheanarox a întrebat:

Vreau sa ii cumpar iubitului meu de ziua lui un mouse de gaming. Pretul sa fie de pana in 200 de lei. Nu ma pricep deloc la caracteristicile pe care ar trebui sa le detina un mouse bun. El are acum (cred) un a4tech bloody r8a. Se joaca in mare parte dota. Va rog sa ma ajutati cu idei (cei care chiar se pricep). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici Kanezu nu se pricepe, asa ca nu il baga in seama. Izbitul tau are un mouse foarte bun. Esti sigura ca ar vrea unul nou? In cazul asta, iti recomand calduros unul dintre urmatoarele trei:
1. http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/logitech/g302-daedalus-prime-moba/
2. http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/tt-esports/tt-esports-volos-black/
3. http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/logitech/g-pro-gaming-mouse/

| Gheanarox explică (pentru GabiDumitrescu):

O sa incerc sa aflu sigur de la el daca ar vrea unul nou, fara sa se prinda. A zis la un moment dat ca si-ar schimba mouse-ul, dar nu stiu daca era ceva de moment sau chiar isi doreste. Oricum multumesc mult pentru idei si in cazul in care vrea unul nou, voi alege unul dintre cele trei recomandate de tine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Gheanarox):

E foarte important sa prinzi promotiile, la ultimele doua cel putin. Nu de alta, dar preturile intregi nu prea merita.winking

| Gheanarox explică (pentru GabiDumitrescu):

Intre timp, am aflat si ce mouse are cu exactitate: a4tech bloody r80 (gresisem ultima chestie, in loc de r8a, era r80).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Gheanarox):

Ramine de vazut daca e foarte important sa fie wireless sau i-ar prinde bine sa revina la wired. Recomandarile mele ramin in picioare. Personal nu sunt deloc fan wireless.

| Gheanarox explică (pentru GabiDumitrescu):

Am comandat mouse-ul nr 3 din lista de la tine (nu cred ca il deranjeaza wired). Sper sa ii placa! Multumesc!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Gheanarox):

Are mai putine butoane decat cel actual, in rest e un mouse bine facut si cotat printre cele mai bune alegeri in gama lui de pret de site-urile mari de profil din afara. Sa il stapineasca sanatos!

8 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Recomand prima, am uitat sa spun big grin